Gospel band

Aktivity

Koncert pri príležitosti uvedenia nášho debutového CD

Srdečne vás pozývame na koncert gospelovej skupiny Eleos, ktorý sa uskutoční

31. mája 2011 o 18:45 hod. pod kostolom sv. Vincenta de Paul v sále Vincentínum

pri príležitosti uvedenia nášho debutového CD.

Vstupné je dobrovoľné, po koncerte bude možné zakúpiť si naše nové CD.

Tešíme sa na vás!

 

Fotografie a video z koncertu

 

CD obal

Hraná Krížová cesta (25.3.2011)

V piatok pred svätou omšou, sme hrali na mládežníckej krížovej ceste a potom aj následne na sv. omši o17:00 u nás v kostole sv.Vincenta.

Vystúpenie na BAŠKE (Bratislavská animátorská škola) 19.2.2011

Zúčastnili sme sa úžasného večera spolu s baškármi. Spievali sme na večerných chválach spojených s posedeným a duchovním povzbudeným. Každý si odtiaľ zobral určite to svoje !

Ďakujeme Baškárom za pozvanie a Bohu za jeho nekonečnú štedrosť.

Koncert pri príležitosti sviatku sv. Cecílie – 19.11.2010

Katka Sliacka a Eleos vystúpili na koncerte pri príležitosti sviatku sv. Cecílie, ktorý sa uskutočnil 19.11. 2010 v kostole sv. Vincenta v Bratislave-Ružinov. Koncert sa konal v čase vrcholnej prípravy nového albumu a pred začatím práce v štúdiu Lux v Mlynskej doline. Po prvýkrát na ňom prezentovali piesne K. Sliacka: Jesu, K. Sliacka: Pieseň pre Noemi spolu s hereckým multižánrovým predvedením (herecké etudy a videoprojekcia) ako aj ďalšie skladby Cyril Jančišin: Vezmi si, vezmi.

Aj vďaka pričineniu ostatných komorných zoskupení, zostavených zo žiakov ZUŠ sv. Cecílie, premiéry Ceciliánskej omše A. Zimmermanna, bolo toto podujatie bohato navštívené a končilo standing ovation všetkých zúčastnených. Po koncerte sa konala slávnostná recepcia.